در حال بارگذاری ...
با حکم مهدی حامد سقایان ؛

مدیر بخش بین الملل چهل و دومین جشنواره بین المللی تئاتر فجر منصوب شد

دبیر چهل و دومین جشنواره بین المللی تئاتر فجر با صدور حکمی مدیر بخش بین الملل این دوره از جشنواره را معرفی کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل هنرهای نمایشی، مهدی حامد سقایان دبیر چهل و دومین جشنواره بین المللی تئاتر فجر با صدور حکمی مژگان وکیلی را به عنوان مدیر بخش بین الملل این دوره از جشنواره منصوب کرد.
در متن حکم دبیر چهل و دومین جشنواره بین المللی تئاتر فجر آمده است:
سرکار خانم مژگان وکیلی /  با سلام و احترام
نظر به تعهد و تجارب ارزشمند شما در عرصۀ فعالیتهای روابط بین الملل و روابط بینا فرهنگی به موجب این حکم به عنوان مدیر بخش بین الملل چهل و دومین جشنوارۀ بین المللی تئاتر فجر منصوب میشوید.

برگزاری مطلوب جشنواره و همدلی، حفظ حرمت و کرامت هنرمندان شریف تئاتر ایران از نکات مورد انتظار است. امید است با استعانت از پروردگار متعال اهتمام لازم را برای برگزاری با شکوه این رویداد مهم هنری با تعامل با دیگر مدیران جشنواره به کار بندید.

 موفقیت و سربلندی شما را از درگاه ایزد منان خواستارم.

مژگان وکیلی که از سال 1398 تاکنون عهده دار سمت مدیریت امور بین الملل اداره کل هنرهای نمایشی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی بوده است، دارای تحصیلات کارشناسی مترجمی زبان انگلیسی از دانشکده زبان های خارجی دانشگاه آزاد اسلامی (واحد تهران مرکز) و کارشناسی ارشد آموزش زبان انگلیسی از دانشگاه پیام نور تهران است.
وی که از سال 1375 همکاری خود را با واحد بین الملل اداره کل هنرهای نمایشی آغاز کرده، از سال 1381 تا سال 1383 در قالب کارشناس مسئول بررسی کتاب های بخش انگلیسی اداره کتاب معاونت فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و از سال 1383 تا سال 1398 به عنوان کارشناس ارشد جشنواره بین المللی تئاتر فجر، جشنواره تئاتر کودک و نوجوان، جشنواره تئاتر خیابانی، جشنواره نمایش های آیینی و سنتی فعالیت های مستمری را در عرصه های تخصصی انجام داده است.
عضویت در هیات انتخاب و بررسی آثار بخش بین الملل جشنواره های بین المللی تئاتر از سال 1398 تا کنون از دیگر فعالیت هایی است که در پیشینه فعالیت های فرهنگی هنری مدیر بخش بین الملل چهل و دومین جشنواره بین المللی تئاتر فجر ثبت شده است.
نظرات کاربران